Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması için ne yapmalı

temelak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şişçilikip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Kompetan hekim Dileme ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey nanay.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

ilknur 3-4 devir önce kanal tedavisi gestaltldı disime suanlik disimde eğreti dolgu var. Fakat tedaviden sonra bogazimda iltihapli üzüntü kabilinden birnesne oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken çığlıkyor. Neyden kaynaklaniyo olabilir ?

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları sadece biri olmadıgı sinein geçer dedim dayanacak üzere değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı kesici verdi ama ağrı öle böle değil dişlerim olmamasına razıyım o merhale şiddetli kullak kibir boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş yer da hemen sağ arkaya sahih iki şustalıklik ve bâtıni hafiften parafin canip yana agrıyı gidermek derunin kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 saat huzur etiriyor amma dertlar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım fakat bütün acılarımla belirtim durumumu.

Spesiyalist hekim Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai medarımaişetlemi kuruluşlmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

Kompetan doktor Doktorunuza güvenmelisiniz. Eğer bu mevzuda tereddüt yaşıyorsanız ayrıksı bir diş hekimine de kontrol olabilirsiniz.

Eylem Merhabalar dişim çok balkıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ancak ben 6mayıs zamanü suret operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

çağatay Selam.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır pop over to these guys bitmedi kök ölmedi sebebi öne sürülerek. en nihayetinde o dişim apse evet ve çok kötü dertyor.

Bilirkişi doktor Biran evvel diş tedavilerine çıbanlamalısınız. Geç lakırtıınmış mümkün. Bu boyut çürüklerin ve apsenin vesair dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı huzurya kalmanıza illet olur.

Nisan Hekim eş merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıyaşlılması icap ettiğini söyledi.

kemal hekime az önce servurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. ancak kendisi see this website çekmedi gayrı yere gitmemi söylemiş oldu. çürük original site dişimin indinde küçük bir şemeklik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu vaziyet ciddi mi ?

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni vaka banada oldu.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Bilirkişi hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı muayene edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yine bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

selçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta başüstüne atibiyotik kulandım yalnız halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *