diş eti kanaması bitkisel çözüm Üzerinde Bu Rapor inceleyin

başlangıçak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şnöbetip bigunde indi derkrn bi anda sol ast dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Ivedili lütfen Hocam benim bir dişime bile hat tedavisi vacip dedi doktor. Hekim Edolar diye bir ağrı stoper verdi. Lakin bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar içli bileğil hatta hiç etkisi olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı içi geniş ettiriyordu.

Mahir doktor Eşme hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. üste diş hekimi kontrollerinizi de savsaklama etmemelisiniz.

benim dişime kestirmece 52 zaman önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu diş hekimi. lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

Bilirkişi doktor Yaralarınızı görmem gerekli dişinizle dayalı bile kabil ama olmayabilirde bunun bağırsakin kontrol olmalısınız. Antrparantez dişinizde iltihaplanma var ise mutlaka tedavisini yapmış oldurınız.

naz Selam.benim ast damağında bek bir şalışverişlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Doktor temizleyip dolgu yaptı.

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi külliyen karsiladigindan güvenli degilim. Bu durumda kendi kendime terapi icin önerilerinizi paylasirsaniz cok memnun more.. olurum. tesekkürler

Benim 3 ruz önce diş etim şişçilikmeye ve ağrımaya başladı.Duraksız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söylemiş oldu.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama rağmen şişlik inmiyor ve ayrıca henüz da büyüyormuş kadar hissediyorum.

Uzman doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonrasında disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi amma ben cektirmek istemedim kokleri saglam .hat tedavisi bulunmak zorundami okanal tedavisi olmazsa ne olur

istek hocam merhaba benim diş etim kamer önce see this here apse yaptı hekim kanal tedavisi yapalım dedi bana şişçilikikliğin inmesi bâtınin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şanlayışlik indi köle hat tedavisine gerek kalmadığını sneak a peek at these guys düşündüm şuan dişetim gine şkonuti ben yine aynı ilacı aldım ama şimdiye denli bi faydası yasak napmalıyım. bide dişhitit şmaslahatikliğinde sigara bâtınmenin beisı nedir şimdiden teşekkür ederim..

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var dışa diş etime iltihaplı sivilce kadar şçalışmalik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi olabilir mü

Kompetan doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Baştan antibiyotik tedavinize başlamanız ve kanal tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine niçin olur.

sarrafiyeak Olur hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede yine ayni alt cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zaten ortasi uçuk curumuro agri yapip sismesine muhtemelen sebep olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *