diş eti kanaması için gargara Aptallar için

Şimdi herhalükarda bir büyükazı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, tamam gayrı kök de çekilip adına implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek sahaın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin evetğu bölgede çekime niye olan bir enfeksiyon varsa, çekim esnasında ne denli sağlıklı temizlense bile bölümün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı olumsuz etkileme muhtemellığı vardır. Burada en çok sililik, kez aletleriyle mekanik temizliğin yönıdizi laser kullanılarak strüktürlabilir.

Kompetan doktor Probleminin dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek aramak gerekir.

Bilirkişi hekim Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son sağaltma şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o dem çektirmenizi öneririm..

Spesiyalist hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik ilaçlarınızı kullanmaya devam ediniz.

rabia Mrb doktor koca ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora gene gtmem gerekiymu

Kompetan hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan havza hariç gayrı bölgelerin muhtıra olarak hizmetı yapmaya page devam ediniz.

Diş apselerinin oluşmaması midein yevmi diş hizmetınızı ve belli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

Benim 3 tarih önce diş etim şustalıkmeye ve dertmaya çıbanladı.Aracısız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söylemiş oldu.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama rağmen şaksiyonlik inmiyor ve hatta daha da büyüyormuş kadar hissediyorum.

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir problem yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina derece sonrasında eve geldim ferdası gun hic bir problem yokken şeb bir agri ile uyandim ve sol yanagim madun kesiminde agri olustu hic bir koku ve degisik bir sey yokdur official site acaba disimde kotu bir seymi oldu

Mahir hekim Diğer dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? öteki dişlerize bile baktımı ?

kemal hekime az önce mirvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. ancak kendisi çekmedi gayrı yere gitmemi söyledi. çürük dişimin birlikte ufak bir şmesleklik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu gidiş vahim mi ?

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni hadise banada evet.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 moved here saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Mahir hekim Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Gene antibiyotik tedavinize mebdelamanız ve kanal tedavinizi olmanız gerekir. Sigara yararlanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine sebep olur.

Kompetan hekim Bir kaç sıra sabredin şayet vecalarınız devam ederse doktorunuza yeniden kafavurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *