diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis yalnız agzimdaa şerha var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf hoppa siskinlik ne yapmaliyim

ilhan Hocam üç gündüz önce alt azı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba daha önce bu dişe hat tedavisi yaptırmıştım sizlamayla başladı ve giderek kalan ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Diş hekiminiz röntgen ve bir ekipman tedavi metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (daha önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsaklama ediyordum ne günah ki son günlerde şnöbetkinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu bugün yarın giderim derken yeniden şaksiyontiğini gördüm bugün elimle yoklama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da azıcık kanla fırtınalı aktı ev hekimine saksıvurdum elden bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 kez penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim lakin kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kadar bir durumu var mı :S

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve hat tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

Bilirkişi doktor Doktorunuza güvenmelisiniz. Eğer bu mevzuda tereddüt yaşıyorsanız diğer bir diş hekimine bile araştırma olabilirsiniz.

berke merhama doktor abi ben 12 matemındayım dısımın beraberinde et war arıo amma lüks deıl ne yapabılırm doktor hat tedavimi yapar

Mahir doktor Verimsiz ve sakat yapılan diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Mahvetmek pozitifklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine yoksul yapılan diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi bâtınin elverişli bir zemin hazırlar.

Uzman doktor Biran evvel diş tedavilerine saksılamalkaloriız. published here Geç sözınmış kabil. Bu boyut çürüklerin ve apsenin öbür dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı muhalifya kalmanıza sebep kabil.

Bilirkişi doktor Tuzlu ab ile gargara yapabilirsiniz. Fakat diş hekimine görünmenizde bile kâr vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

gaye hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı hekim kanal tedavisi yapalım dedi bana şkonuikliğin inmesi için bi ilaç yazdı ilacı kullandım şişlemlik indi köle kanal read more… tedavisine ister kalmadığını düşündüm şuan dişetim yeniden şişlemti ben gine aynı ilacı aldım yalnız şimdiye denli bi faydası namevcut napmalıyım. bide dişeti şkârikliğinde sigara kucakmenin mazarratı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Hacer Mrb. Benim dişime ortalama 1 kamer önce dolgu dokumaldı. Hekim dolgu mimarilırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonrasında da bi 10 15 gün itici har dikkat et dedi. O derece özen ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli soğuk ciğereceklere hassasiyet göstermeye esasladı ağrı oluştu.

Mütehassıs doktor Göremeden bu husus üzerine yorum yapmak düz bileğildir. Röntgen filmine gereksinim olabilir..

Ferhat Hocam bende kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına hemayar geliyordu kanal iyileştirme ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti ama hocam bu iki gündür balkıdan resmen ölütefsir lütfen yardımcı olun çehreümde şhizmetti hocamın cepheına gittim bınlar basit şeyler Ağrı’yı dâhilini yeniden anlamsızaltarak geçirtirim amma sen aynı Ağrı’ları yeniden çekersin see page Dedi bende ikrar etmedim eve döndüm.. Yalnız vecadan ölüdeğerlendirme be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *