diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

Benim daha sağ kayırıcı dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

Evgin lütfen Hocam benim bir dişime de hat tedavisi muktezi dedi doktor. Hekim Edolar diyerek bir ağrı stoper verdi. Ama bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar dokunaklı bileğil ayrıca hiç etkisi olmuyor. Elan önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı huzurlu ettiriyordu.

Bilirkişi hekim Eşme hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Ayrıca diş hekimi kontrollerinizi de savsama etmemelisiniz.

Bilirkişi doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Niçin diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Mahir hekim Peki dertlar mümkün. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lüzum fakat diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Kesinlikle diş hekiminize kafavurunuz.

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi terapi edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Terapi edilmez ve tedaviye geç kalınırsa diş kaybedilebilir.

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın beraberinde ten war arıo yalnız bir araba bileıl ne yapabılırm doktor hat tedavimi yapar

vahit ben diyar dişinda kanal tedavisi olmuştum.fakat yarim kaldi ilk seans ahir turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 ay boşlama ettim ve son 1aydir ruzuşeb apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi devamlı olarak erteliyorum sizce see this site ağır bir şey varmidir?

acil lütfen Kist oluşursa sağaltma nasıl olur doktor as/eş? 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok fakat çok korkuyorum.

gaye altun Merhaba hocam çürük olan (yarısı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında eş doktorum dışımi çıkardı ama 2kök sinuse kaçtığını söyledi .

Dilek Hekim eş merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu balkılar sağ gözüme tesir yapar mı ? Çünkü sağ bakışümde balkılar next page oluşmaya esasladı.

Kompetan doktor Dilerseniz bir diş eti kanaması bitkisel çözüm diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı konusunda bir fen edinin..

Bilirkişi hekim Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz ayrıksı bir uzmanada danışabilirsiniz.

Spesiyalist hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir hayli yayıktır. Eğer kökte problem yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *