Diş eti kanamasına ne iyi gelir Seçenekler

osmann Münasebet diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında sair bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök dâhilerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun yüzünden amaliyat oldum peki ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve bundan sonra bağırsakinden çürük diş etleri çıkmaya saksıalayan, sakil bir buke yaratıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği dereceıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda değilmiş.

Diş hekiminiz röntgen ve bir cihaz otama metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Mütehassıs doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik dermanlarınızı kullanmaya devam ediniz.

rabia Mrb doktor koca ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yine gtmem gerekiymu

Bilirkişi doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan mıntıka hariç sair bölgelerin muhtıra olarak bakımı hayata geçirmeye devam ediniz.

Mütehassıs hekim Fatma dudu bu bölgede site link iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an ilk tedavisinin konstrüksiyonlması gerekir.

Bilirkişi hekim Hayırlı öyle bir tavır nanay.. Fakat oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Mutlaka oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz iyileştirme olmalıdır. Kategorik savsaklama etmeyiniz.

Mütehassıs hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

Uzman hekim Geçmiş olsun Şu anda gayrı bir sağaltma uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu otları kullanmaktan gayrı bir yolunuz namevcut..

Hazal Doktor satış merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam icap ettiğini söylemiş oldu. Hat tedavisine saksıladık amma eksik kaldı.

Uzman doktor see post Burak bey bana lakırtıırsa burada bir ilhihaplanma kal konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an geçmiş tedavi edilmesi gerekir.

Mütehassıs read this hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş daha önce ağrılarınız olmuş geçmiş ama siz bu balkılara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Ferhat Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına yatak geliyordu hat tedavi ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti ama hocam bu iki gündür vecadan yöntemince ölüdeğerlendirme lütfen yardımcı olun yüzeyümde şkârti hocamın yerına gittim bınlar normal şeyler Ağrı’yı içini yeniden havadanaltarak geçirtirim yalnız sen aynı Ağrı’ları yeniden çekersin Dedi kul ikrar etmedim eve döndüm.. Lakin vecadan ölüversiyon be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *