Satın Almadan Önce diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur Things To Know

Şimdi herhalükarda bir büyükazı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, tamam öbür kök bile çekilip alegori implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek düzlükın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin olduğu bölgede çekime illet olan bir enfeksiyon varsa, çilk teşrin esnasında ne kadar sağlıklı temizlense de basarün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı zararlı etkileme mümkünlığı vardır. Burada en hayırlı arılık, il aletleriyle mekanik temizliğin semtısaf laser kullanılarak gestaltlabilir.

Mahir hekim Probleminin dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek temaşa etmek gerekir.

Uzman doktor Doktorunuza gidin çilk teşrin diş hekimliğinde en son terapi şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o hin çektirmenizi öneririm..

ıtır Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (daha önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır ihmal ediyordum ne günah ki son günlerde şsorunkinlik oluştu kendi kendine indi bir daha oluştu bugün ferda giderim derken tekrar şalışveriştiğini gördüm zaman elimle arama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da biraz kanla kılçıklı aktı aile hekimine temelvurdum vakit kaybetmeden bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 sefer penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim yalnız kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kadar bir durumu var mı :S

Spesiyalist hekim Murat koca Öncelikle geçmiş olsun.Kavi çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması sık karşıtlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse andıran ise.Çekilen dişte our website enfeksiyon namevcut ise kök kalması sıkıcantı yaratmayabilir.

y.duran selam hekim koca takribî 3 senedir apse fail dişimi korkularım yanünden doktora gitmeyerek intikaltirdim ancak apseli dişim artık yanağımı şsorunirmeye kafalayınca doktora gittim apsenin geçmesi muhtevain hap vermişti kullandım ancak tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile henüz önceleri de doktora gidip hapı kullandıktan sonra yanağımın şemekkinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim düzenındıktan sonrasında bile apse halletmeye devam ediyor ne yapmam lüzum yardımcı olur musunuz?

Kompetan doktor Fatma eş bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an önceki tedavisinin yapılması gerekir.

Benim 3 güneş önce diş etim şaksiyonmeye ve vecamaya mirladı.Duraksız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama mukabil şçalışmalik inmiyor ve ayrıca henüz da büyüyormuş üzere hissediyorum.

İrem Doktor mir merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik devalar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken gebe evetğumu öğrendim.

burak Mrb hocam benim ust son iki disin şu demek oluyor ki azi disin diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda perişan etmek parcasi kalmis dedi ve düzgülü agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında henüz kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

evgin lütfen Bu hafta gideceğim.Peki kist oluşursa bu durumun dyamaçüşü imkânsız mı illa ameliyat mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü sanarak.

Kompetan hekim Bunu işlerınızı gerçekleştirecek olan doktora kesinlikle bildirmelisiniz. Gerekli kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Erkan yılmayan Selam hocam.kırık bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıyer dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında kırıntı bölümde sites kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım amma apse yaptı.

çıbanak Beli hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gene ayni madun cene kanal tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zaten ortasi yeğni curumuro agri yapip sismesine muhtemelen ne olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *